Radio Streaming - 50% Lifetime Discount with purchase of any Joomla Web Radio Addon. Discount Code: STR15-Z
See Radio Streaming Plans

Results 1 to 4 of 4

Thread: web hosting, τι πακέτο φιλοξενίας να επιλέξω.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    12

    web hosting, τι πακέτο φιλοξενίας να επιλέξω.

    Στη σελίδα σας βρήκα αυτό:

    Multi-XSmall: Βασικό πακέτο, από 1,99/μήνα. Συνίσταται για νέες στατικές ιστοσελίδες.
    Multi-Small: Ισχυρό πακέτο με 3,99/μήνα. Η βασική επιλογή για το 70% των πελατών της MultiHosting. Με πλήρες Control Panel, SiteBuilder, Στατιστικά επισκεψιμότητας, καλύπτει 100% την δυναμική ιστοσελίδα σας.
    Multi-Semi Medium: Με 5,99/μήνα, το προτιμούν μεγάλες ιστοσελίδες και e-shops. Αποτελεί ταυτόχρονα ένα Mini Reseller πακέτο, μιας και μπορεί να φιλοξενήσει, με πλήρη αυτονομία, έως 3 διαφορετικές ιστοσελίδες!
    Multi-Medium, Multi-Large, Multi-XLarge: πακέτα για υψηλές απαιτήσεις, με υψηλό Bandwidth και χώρο στο δίσκο, για φιλοξενία πολλών domains, από, 9,99/μήνα.

    Είμαι μεταξύ του small και του semi medium και έχω τις εξής ερωτήσεις:

    1. Σε περίπτωση αναβάθμισης από small σε semi, να υποθέσω ότι πιστώνονται τα χρήματα που έχουν προπληρωθεί?
    2. Το site μου έχει μερικές εκατοντάδες φωτογραφίες. Θα με καλύψει το small?
    3. Addon domains επιτρέπονται?
    4. Παρέχετε SLA?

    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    10
    Έλα σε επαφή με το Team του MultiHosting και θα σου δώσουν τις απαντήσεις που θες...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    12
    Για την ιστορία, προχώρησα τελικά με το multismall. Ολα καλά ως εδώ.
    Ευχαριστώ.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    12
    Βεβαίως, θα προτιμούσα να υπάρχει SLA και για το shared hosting, ωστόσο αυτό που με ενημέρωσαν είνα πως SLA παρέχεται προς το παρόν, μόνο σε vps και dedicated servers.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •